Четвер
05.08.2021
13:48
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Сорокотязьке НВО "ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок"
Головна Реєстрація Вхід
Учнівське саморядування »
Меню сайту

Категорії розділу
Загальні [430]
Учнівське самоврядування [0]
Учнівське самоврядування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Згідно плану роботи учнівського самоврядування Міністерство освіти та інформації провело конкурс авторських закладок для книги. Учні створили креативні закладки,  які стануть прикрасою улюбленої книги.
    

Випускний бал в 4 та 9 класах.
     
Міністерство культури та відпочинку учнівського самоврядування закладу порадувало всіх цікавою та веселою конкурсною програмою до Дня закоханих.
    
Згідно плану роботи Міністерство освіти та інформації в останній день осені провело конкурс малюнків "Міс осінь". Переможці отримали подарунки від міністра Вдовики Анастасії.

     

Згідно плану роботи Міністерства екології, охорони здоров'я, спорту та туризму, були проведені змагання з настільного тенісу.
 Згідно плану роботи Міністерства освіти та інформації лідери учнівського самоврядування виготовили для учнів закладу пам'ятку "Правила виконання домашнього завдання".

  

 

Учні школи люблять турбуватися про «сад на підвіконні», який є окрасою кожної класної кімнати. В цьому переконалися лідери Міністерства праці, дисципліни та порядку, які провели планову перевірку озеленення класів.

  

Міністерством освіти та інформації учнівського самоврядування закладу була проведена рейд-перевірка стану шкільних підручників.  Лідери надали рекомендації молодшим учням щодо виготовлення закладинок.

  

 

З нагоди Дня інформатики лідери Міністерства культури та відпочинку учнівського самоврядування закладу під керівництвом Щербакової В.А. провели для молодших учнів майстер-клас зі створення картин зимової тематики.

  

 Ось, нарешті, сніжком припорошило все навкруги. Побіліли сади, ліси, поля, проте не всі так радіють цьому.  Для птахів настала важка пора, але вони знають, ще шукати смачний обід, адже учні школи не забувають піклуватися про своїх пернатих друзів.

Захоплюючий турнір з настільного тенісу, організований Міністерством охорони здоров'я, екології, спорту та туризму учнівського самоврядування закладу, приніс масу позитивних емоцій.

  

Мало хто знає, що 18 листопада святкується День гудзика. З цього приводу лідери Міністерства праці, дисципліни та порядку учнівського самоврядування закладу організували ознайомлювальну  бесіду для учнів школи. Діти дізналися цікаві факти та повір'я про такий непримітний, але, водночас, необхідний елемент одягу, а також творчо використали гудзики для створення креативних виробів.

 

Майстер-клас з сервірування столу та правил поведінки за столом від Міністерства культури та відпочинку учнівського самоврядування закладу.

  

В рамках тижня української культури Міністерство освіти та інформації випустило тематичну газету.

Сорокотязьке НВО у проекті "Рушник єдності дітей Білоцерківщини".

До Сорокотязького НВО у рамках проекту «Цікаві місця Білоцерківщини», завітали лідери учнівського самоврядування Білоцерківського району. Мікешин Олексій, лідер учнівського колективу закладу, розповів дітям про історичні пам’ятки та цікаві місця села, також для лідерів була проведена екскурсія школою, яка залишила масу позитивних вражень та яскравих емоцій.

  

Беручи активну участь у конкурсі для учениць першого-четвертого класів "Міс осінь", лідери учнівського самоврядування закладу зарекомендували себе як компетентне та справедливе журі.

  

 Лідери самоврядування влаштували для учнів школи фото-конкурс на найжиттєрадіснішу посмішку .Школярі із задоволенням участь в конкурсі.

    

 30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек. Міністерство освіти та інформації  випустило тематичну газету, а Міністерство праці, дисципліни та порядку учнівського самоврядування   виготовили патріотичні закладки для підручників.

  

        Президент                                      Заступник президента

     

Міністерство культури та відпочинку    Міністерство  праці, дисципліни і порядку

       

Міністерство освіти та їнформації                          Міністерство охорони здоровя,

                                                                                         еколоії, спорту та туризму

     

 

Учні Сорокотязького НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» щиро вдячні за постійне піклування і турботу народному депутату України Гудзенку Віталію Івановичу.

  

Усі учні закладу взяли активну участь в акції "З теплом у серці"

    

Згідно плану роботи Міністерства охорони здоров'я, екології, спорту та туризму учнівського самоврядування закладу у Сорокотязькому НВО відбулися змагання з настільного тенісу.

  

 За планом роботи Міністерства культури та відпочинку учнівського самоврядування Сорокотязького НВО під гаслом «Толерантність – це мистецтво жити в світі несхожих людей та ідей» у закладі відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня толерантності. У школі працювала пошта добрих слів, діти, записуючи свої думки, створили «стіну толерантності» також багато цікавого учні дізналися під час інформаційного дайджесту «Щоб світ добрішим став».

  

Сьогодні, 9 жовтня 2016 року, учнівський та педагогічний колективи школи разом писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Також діти із задоволенням мандрували сторінками усного журналу «Історія писемності» та взяли участь у першому етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика . Не залишилось осторонь і учнівське самоврядування закладу, провівши конкурс «Найкращий зошит».

  

 

В рамках тижня безпеки дорожнього руху в Сорокотязькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» відбувся ряд цікавих та пізнавальних заходів. Були проведені виховні години, бесіди та практичні заняття. Учні закріпили знання правил поведінки на дорозі, а також пригадали як потрібно поводитись та чого не можна робити в громадському транспорті. Вихованці дитячого садочка стали учасниками сюжетно-відображувальної ситуації «Світлофор Моргайко».

    

В рамках плану роботи Міністерства охорони здоровя, екології, спорту та туризму Парламентської республіки Сорокотязьконо НВО у закладі було проведено конкурсну програму "Козацькі розваги" для учнів 5-9 класів. Діти виявили не аби яку силу, розум та справжню козацьку спритність.

  

 

В рамках плану роботи Міністерства освіти та інформації Парламентської республіки Сорокотязького НВО у закладі була проведена вікторина "Книга - наш друг і товариш". Учні активно взяли участь у вирішенні цікавих завдань та дізнались багато нового.

В рамках плану роботи Міністерства культури та відпочинку Парламентської республіки Сорокотязького НВО з нагоди Дня Толерантності у закладі було проведено психологічний практикум "Позитивне значення толерантності у формуванні цілісної особистості молодої людини". Учні школи створили "квітку телерантності" та "дерево толерантності", а також активно взяли участь у анкетуванні на тему "Діагностика толерантної особистості".

  

У закладі в рамках тижня безпеки дорожнього руху під керівництвом педагога-організатора Мисниченко Анастасії Сергіївни учні старших класів провели для молодших школярів театралізоване дійство «Правила для маленьких пішоходів». Казкові герої розповіли про класифікацію транспортних засобів, дорожні знаки та правила дорожнього руху, а також подарували діткам «Пам’ятки пішохода». Малюки із задоволенням не лише  спостерігали, а й брали участь у виставі. Адже набагато цікавіше дізнаватись про правила дорожнього руху від «справжніх» Попелюшок та Котів у чоботях.

   

В кінці 2014-2015 н.р. на зміну справжньому лідеру, гарному товаришу і просто чудовій людині Онищенко Юлії, шляхом відкритого голосування, прийшов Горбань Геннадій. Уже з перших днів вересня 2015р. Гена активно працює на чолі Парламентської республіки Сорокотязького НВО.

 Лідери учнівського самоврядування виявили неабияку ініціативність та старанність під час прибирання теиторії закладу та акції "Посади своє дерево".

    

 

Президент учнівського самоврядування закладу Онищенко Юлія показала гарний результат у І турі конкурсу "Лідер року" та ввійшла до фіналу.

 

Я – шкільний лідер і за мною майбутнє.

Мене звати Онищенко Юля.

Я – лідер в житті, і в душі.

Я гарно співаю, малюю,

Твори пишу і вірші.

 

Ціную я кожну хвилину,

Всміхаюся сонцю й траві,

Молюсь за свою Батьківщину,

За те, що ми вільні й живі.

Учасники Міністерства дисципліни, праці та порядку оформили та розмістили в закладі стенд "Дисципліна під час проведення позакласних заходів". Також було проведено бесіди з учнями початкових класів на тему "Дисципліна під час перерв".

 

У закладі відбувся конкурс - виставка годівничок. Усі учні відзначилися активністю та винахідливістю.

Особливою активністю в перші тижні навчання відзначилося Міністерство праці, дисципліни та порядку. Найактивніше учні проявили себе під час щомісячної акції "Допомога техпрацівникам".

    

 

 

Є таке в людей повір’я,
Що пташину красить пір’я.
Красна ж працею людина,
Не лінуйся й ти, дитино!

У закладі продовжуються заходи з весняного благоустрою.

Учнівський та трудовий колективи закладу активно взяли участь у акції "Серце до серця".

Розпочалась щорічна акція "Посади своє дерево".

 

Цікавими заходами у закладі було відзначено День сміху. Особливо запам'ятався конкурс усмішок.

Згідно плану роботи Міністерства культури та відпочинку 14 лютого 2014р.у закладі відбувся ряд заходів з нагоди Дня святого Валентина. Учні з задоволенням приймали участь у конкурсах, танцювали та надсилали один одному валентинки.

 

У закладі не припиняється турбота про пташок. Міністерство праці, дисципліни та порядку слідкує за наповненням годівниць. З радістю до цих приємних турбот долучаються учні початкової школи.

Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров’я!

Веселими щедрівками вітали учні закладу працівників сільської ради та жителів села.

 

Годівнички.

Згідно з планом роботи Міністерства праці, дисципліни та порядку 17.12.2013р. розпочалася щорічна акція "Погодуй пташок, допоможи їм вижити". 

 

Благоустрій

 

Користуючись покращенням погодніх умов, Міністерством праці, дисципліни і порядку Парламентської республіки Сорокотязького НВО були організовані роботи по благоустрою шкільної території.

 

Цікаво та змістовно пройшли збори учнівського самоврядування. Були розглянуті плани роботи міністерств на 2013-2014 навчальний рік. 

 

Структуру учнівського самоврядування дивіться в каталозі файлів. 

День захисника Вітчизни.

В рамках відзначення Дня захисника Вітчизни та вшанування ветеранів війни і Збройних сил України в закладі було проведено ряд заходів.

Лінійка Слави

Акція "Доброго ранку, ветеране."

Покладання квітів до пам'ятників і могил загиблих воїнів.

14 лютого за участю всіх членів учнівського самоврядування відбувся цікавий захід, присвячений Дню святого Валентина.

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту